Türkiyenin Dijital Lisans Sağlayıcısı

Hakkımızda

Lisanssepeti.net, yenilikçi ve profesyonel yönetim teknikleriyle kullanıcılarına hizmet veren bir platformdur. Kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızı her aşamada ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal yazılımlar tedarik etmekteyiz. Uzun yıllar bilişim sektöründe yer almış firmamız hızla artan geniş tedarik ağı ve müşteri sayısı ile bilişim teknolojileri alanında kısa sürede adından söz ettirmiştir.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip edip tedarikçilerimize ve müşterilerimize en zengin içerikleri sunmaya devam ediyoruz. Lisanssepeti.net üzerinden 7 gün 24 saat orjinal lisanslı tüm yazılım ihtiyaçlarınızı 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile güvenle satın alabilirsiniz. Soru, görüş ya da önerileriniz için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilir, Whatsapp hattımızdan günün her saati çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz.

Misyonumuz:

Tüm süreçlerde profesyonel yönetim tekniklerini uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahip bir alanda müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ve en ucuz şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz:

Günden güne artan pazar payımız ile müşteri memnuniyetini tüm süreçlerde beklentilerin ötesinde karşılayarak sektörün ihtiyaçlarına en iyi ve en hızlı şekilde cevap veren firma olmaktır.

Yukarı Çık